خرید کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز 

قیمت : 61200 تومان

برند : Atisa Publishers

خرید پستی کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز 

قیمت کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز

در قسمتی از این کتاب می خوانیم: از حمام که بیرون آمد، زن بیدار شده و به بالشت تکیه داده بود و دفترچه  راهنمای سفر کنار تختخوابش را ورق می زد. یکی از تی شرت های او را پوشیده و گیسوان کمندش طوری پریشان شده بود که ناخودآگاه خاطره شب گذشته را تداعی می کرد… کتاب من پیش از تو» نوشته‌ی جوجو مویز» و ترجمه‌ی فرزام حبیبی اصفهانی» است. کتابی که پیش رو دارید، یک رمان عاشقانه در سبکی متفاوت است. عشقی ورای عشق‌های زمینی و داستانی که اگرچه عشق موضوع اصلی آن است؛ اما عاشقانه نیست. این اثر داستان زندگی مرد جوان و ماجراجویی است که با علاقه‌ی فراوان، ورزش‌های خطرناکی انجام می‌دهد و در یک حادثه تمام زندگی‌اش دچار تغییر می‌شود.  جوجو مویز یک رومه‌نگار و نویسنده‌ی انگلیسی است که از سال 2002 رمان‌های پراحساسی را قلم ‌زده است. او تنها کسی است که تابه‌حال توانسته دو بار موفق به کسب جایزه‌ی انجمن رمان‌نویسان رمانتیک شود و آثارش جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز است. این کتاب را انتشارات آتیسا» منتشر کرده است و توسط هافکو به فروش می رسد.

تصاویر بیشتر

خرید کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز ارزان , کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز با قیمت ارزان , خرید Atisa Publishers ارزان , Atisa Publishers با قیمت ارزان , خرید پستی کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز ,خرید اینترنتی کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز, خرید کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز با قیمت 61200 ,خرید کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز فقط 61200 ,خرید Atisa Publishers کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز ,خرید Atisa Publishers با قیمت 61200,kharid کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز, gheymat کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز  

تابستون کتاب ,پیش ,اثر ,جوجو ,تو ,مویز ,پیش از ,تو اثر ,اثر جوجو ,از تو ,من پیش ,خرید atisa publishers ,مشاهده جزئیات محصولمنبع

گواش پنتل مدل WPU NO.63 Sap Green

آلبوم عکس طرح رویال 1141

تابلو کاشی طرح وان یکاد نقش برجسته مدل 2550

جوهر 50 میلی لیتر لامی - کد T52

مجموعه انیمیشن سیندرلا و دیو و دلبر و آلیس آن سوی آیینه اثر استفان وردی

نسخه آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

فرش ماشینی طرح فانتزی مدل خورشید کد 9159

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

سایت غذا و نوشیدنی قیمت يونوليت سقفی شرکت طراحی سایت و سئو اهورا وب بازی های پلی استیشن قیمت اجرای نمای کلاسیک شراره توانایی بهترین سایت مطالب علمی و آموزشی